<wbr id="eq7pj"><object id="eq7pj"><sup id="eq7pj"></sup></object></wbr>

  Rreth nesh

  XINFU TEKNOLOGY (CHINA) CO. LIMITD ka nj? baz? t? madhe t? prodhimit t? bateris n? Kin? dhe jasht? shtetit, duke p?rq?ndruar n? R&amp;D, prodhimin dhe shitjen e prodhimeve t? bateris?. Prodhimet kryesore jan? baterit? e nisjeve t? motorit, baterit? diellore, baterit? e UPS, baterit? e ruajtjes s? energjis?, baterit? e makinave elektrike, Sistemet e energjis? n? sht?pi, kategorit? e prodhimit p?rfshijn? baterit? plumb-acid, bateri lithium-ion, etj. Kompania ka nj? zinxhir t? plot? t? industris? s? prodhimit t? bateris, mund t? jap? t? q?ndrueshme, Prodhimet dhe sh?rbime t? bateris? me cil?si t? lart? p?r klient?t global?. Jeta e bateris? ?sht? n? p?rgjith?si 300 her? ngarkes? e plot?. Bateria ?sht? nj? lloj i konsumuesh?m dhe ?mimi i saj ?sht? i lart?. Prandaj, ?sht? e nevojshme t? p?rdor?sh dhe t? mbajm? baterin? si? duhet dhe t? zgjat? jet?n e saj t? sh?rbimit p?r t? p?rdorur gjith?ka m? mir?. Jeta e bateris? p?rgjith?sisht llogaritet bazuar n? numrin e her?s s? saj ngarkuar dhe l?shohet plot?sisht bateria. 300 her? jan? llogaritur bazuar n? reduktimin e kapacitetit t? baterias n? 75% t? kapacitetit nominal. K?to t? dh?na jan? shum? t? r?nd?sishme sepse p?rdoruesi nuk do t? ngarkoj? baterian kur ?sht? vet?m 75% e kapacitetit, por do ta ngarkoj? vet?m kur nuk ka m?nyr? p?r ta p?rdorur. N? k?t? koh?, kapaciteti i bateris? ka r?n? n? 40% t? kapacitetit nominal, q? do t? thot? se ka mbi dor?zim. Prandaj, n? m?nyr? q? t? zgjat? jet?n e sh?rbimit t? bateris?, ?sht? e nevojshme t? kryejm? mir?mbajtje t? caktuar: Procesi i sh?rimit fillon pasi t? lihet bateria dhe sh?rimi i duksh?m do t? ndodh? 12 or? m? von?. K?rkimi n? koh?n e duhur mund t? heq? sh?rimin e vog?l. N?se bateria nuk ngarkohet n? koh?, kristalet e sulfurizuara do t? grumbullojn? dhe do t? bllokojn? mikropor?t e pluhur n? bateri. rritjen e rezistenc?s s? brendshme t? bateris? dhe zvog?limin e jet?s s? sh?rbimit t? bateris?. Plot?simi i p?rkohsh?m i ujit: bateria ?sht? projektuar me nj? zgjidhje t? zjarrt?, e cila do t? shkaktoj? evolucionin e gazit gjat? akuzimit, Duke ?uar n? reduktimin gradual t? ujit t? distiluar t? elektrolitit n? bateri derisa t? thahet. Kjo do t? reduktoj? kapacitetin e baterias, k?shtu q? ?sht? e nevojshme p?r t? plot?suar ujin e distiluar n? koh?. N?se bateria ?sht? falas mir?mbajtje, mund t? shihni mbules?n e bateris? dhe valvul?n e siguris?. N?se diafragma e bardh? e bateris ?sht? krejt?sisht e that?, duhet t? riplot?sh menj?her? ujin. P?r baterit? e zakonshme plumbi, niveli i ujit mund t? kontrollohet. N?se niveli i elektrolitit ?sht? n?n vij?n standard, duhet shtuar uji i distiluar.

  Shih m? shum?

  Lajme

  Pse ?sht? e leht? t? ngarkosh bateri n? ver?? Shtat? metodat e akuzuara q? i l?ndojn? bateris? m? shum?, mos u mashtrojn?!


  Bateria e lithiumit p?r ruajtjen e energjis? ?sht? b?r? gradualisht nj? jasht?m i ri p?r sip?rmarrjes

  Lajmet e rrjetit t? Energjis? t? Kin?s: Tregu i bateris s? lithiumit po rritet dhe n?ntrat po rriten.

  2018-02-07 Shih m? shum?

  Rezulton se ka shum? lloje t? baterive lithiumi p?r dritat e rrug?s diellore, shikoni se ?far? lloj baterije p?rdorni p?r dritat diellore

  Ka lloje t? ndryshme t? dritave diellore dhe ka shum? modele t? baterive t? lithiumit diellor q? p?rputhen me to. Baterit? e drit?s s? rrug?s diellore e lithiumit jan? t? ndara af?rsisht n? dy kategori, n? lidhje me materiale: Baterin? ternare lithium dhe bateri fosfat t? hekurit lithiumi.

  2018-06-04 Shih m? shum?

  Sa vullneti ?sht? i mir? p?r baterin? UAV?

  Me zbatimin n? rritje t? UAV-ve, Prodhuesit e UAV-s? do t? hartojn? vullnetin dhe specifikimet e baterias s? UAV-s? sipas p?rdorimit t? prodhimit dhe pozicionit t? tregut.

  2022-09-29 Shih m? shum?

  Kushtet e p?rdorimit t? baterias s? acidit prej 12v t? p?rmbytura

  12v bateria e cidit t? p?rmbytur i p?rkasin p?rmir?simin e struktur?s s? brendshme t? baterive konvencionale plumbi-acid. N? m?nyr? q? bateria e saj e p?rmbytur t? arrij? gjithashtu q?llimin e pa mir?mbajtjes.

  2022-11-17 Shih m? shum?

  Sa koh? duhet p?r t'u paguar baterin? acid t? pluhur me motorin.

  Koha e k?rkimit t? bateris? acide plumb me motorri nuk ?sht? m? pak se tet? or? dhe jo m? shum? se dymb?dhjet? or?.

  2022-11-24 Shih m? shum?

  Si punon 12v i p?rmbytjes s? bateris? acide plumbe

  Dy grupet e pllakave t? baterias s? acidit t? p?rmbytur t? 12v t? futen n? zgjidhjen e acidit sulfurik p?r t? gjeneruar. nj? vullnet me ndryshime kimike.

  2022-11-10 Shih m? shum?

  Shih m? shum?

  激情综合色综合啪啪五月丁香_丁香六月月啪啪激情综合色_婷婷五月激情综合俺也去丁香五月_天天综合色天天综合色HD_影院 边摸边吃奶边做很爽视频男女 人妻系列影片无码专区50 日韩精品亚洲人成在线观看 狠打光屁股SM打到哭视频 无人区视频在线观看免费高清视频 羞耻捆绑折磨调教白丝袜美女网 公交车被多男摁住灌浓精在线观看 人妻中文字幕AV无码专区 国产乱人伦偷精品视频色欲 萌白酱在椅子喷水JK制服 白丝被绑双腿憋尿SM调教 无码中文亚洲AV吉吉影音 野花香在线观看免费观看大全 猛男裸体黄网站18禁免费看 夜夜躁狠狠躁日日躁AAB 捆绑白丝JK震动捧喷白浆 公交车上~嗯啊被高潮视频软件 久久精品无码专区2022 欧美日韩精品无码免费毛片 欧美综合自拍亚洲综合图区 无码专区丰满人妻斩六十路 久久精品无码专区免费首页 国内精品伊人久久久久影院 亲胸揉胸膜下刺激视频在线 中文字字幕在线无码中文无码 精品人妻无码专区在线视频不卡 男女生爽爽爽视频免费观看 公交车扒开稚嫩挺进去小说 真人女荫道口100种图片 偷窥美女澡堂洗澡偷拍BD 香港经典A毛片免费观看播放 公交车上忘穿内裤揉到高潮 陆诗琪陈叔的小说免费阅读最新 免费SM羞辱调教视频网站 公么把我次次送上高潮小说 在教室里撕了校花白丝小说 成人三级视频在线观看不卡 又大又黄又爽又色少妇免费 私人VPS一夜爽毛片免费 无遮挡吃胸膜奶免费看视频 亚洲AV日韩AV高潮噴潮无码 2020女厕偷拍九名美女 无码18在线网站成人网站 极致凌虐被迫高潮SM在线观看 HAO123网址导航官网 性XXXA办公室XXX公交车 成人看片黄APP免费看软件 人妻少妇精品视中文字幕国语 野花社区影视在线WWW官网 美女扒开腿让男人桶爽APP免费看 日韩精品区一区二区三VR 女仆被捆绑着SM调教视频 制服丝袜无码中文字幕第1页 男女做爰动态图高潮GIF 第17章诱骗开嫩苞的小说 亚洲AV日韩AV成人AV 免费看美女被靠到爽的视频 日本真人边吃奶边做爽电影 真人新婚之夜破苞第一次视频 赵旭李晴晴小说完整版免费阅读最新 <文本链> <文本链> <文本链> <文本链> <文本链> <文本链>